Asteptati...
Shopping cart: (0) produse
Username: Parola:

În perioada 29.10.2018-31.12.2018, livrarea anvelopelor din depozitul central se va face la 48h, iar pentru restul locațiilor, livrarea rămâne neschimbată.

CONFIGURATOR ANVELOPE
Latime
Marca
Inaltime
Model
Diametru janta
Profil
Index sarcina
Segment
Index viteza
Sortare
Cauta produs(2471)[resetare filtre]
COS CUMPARATURI
Nu exista produse!

 
                                                       
Dati click pe un judet pentru a afisa datele de contact ale filialelor Intercars.

Filiala Alba Iulia

Adresa: str. Gh.Sincai nr. 6-8
Telefon: 0358 301 438
E-mail: alba@intercars.eu

Filiala Sebes

Adresa: Str. Dorin Pavel nr. 30, Sebes, jud. Alba
Telefon: 0358 401 095
E-mail: sebes@intercars.eu

Filiala Alexandria

Adresa: Str. Tudor Vladimirescu nr 44, Alexandria, 140035,
Telefon: 0347 407 100 / 0347 407 101
E-mail: alexandria@intercars.eu

Filiala Arad

Adresa: Cartier Micalaca, zona industriala Est, FN (langa Selgros) 310 295
Telefon: 0357/800973
0742 167 498
0742 167 499
E-mail: arad@intercars.eu

Filiala Bacau

Adresa: Calea Moldovei nr.39; 600351
Telefon: 0334/405 064
0758 054 890
0752 634 890
Fax: 0334 810 545
E-mail: bacau@intercars.eu

Filiala Baia Mare

Adresa: Str. Sperantei nr.7, Baia Mare, Maramures
Telefon: 0362/421 988
0745 087 172
Fax: 0362 421 989
E-mail: baia.mare@intercars.eu

Filiala Bistrita

Adresa: str. Libertatii nr.47; 420155
Telefon: 0363/401 663
0363/401 664
E-mail: bistrita@intercars.eu

Filiala Botosani

Adresa: CALEA NATIONALA NR 243, BOTOSANI
Telefon: 0231 544 218
0231 544 258
0756 080 320
E-mail: botosani@intercars.eu

Filiala Braila

Adresa: Șos. Baldovinești nr.38-58; 810183
Telefon: 0339/732 178
Fax: 0339/732 179
E-mail: braila@intercars.eu

Depozitul Central - Codlea

Adresa: Str.Vulcanului,33, cladirea 1, WPD Park, Codlea, Brasov

Filiala Brasov

Adresa: DE 301-305 FN, 507075 - GHIMBAV-BRASOV
Telefon: 0372 971 882
0368 442 083
0368 442 084
Fax: 0368 442 085
E-mail: brasov@intercars.eu

Filiala Brasov 2

Adresa: Str. Zizinului, nr. 106 A
Telefon: 0741 145 546
0749 280 302
E-mail: brasov2@intercars.ro

Filiala Bucuresti-Pantelimon

Adresa: Sos.Dudesti-Pantelimon nr.42, sector 3
Telefon: 031 437 9770
0737/505 865
0737/505 864
E-mail: bucuresti.pantelimon@intercars.eu

Filiala Bucuresti-Chitila

Adresa: Sos.Banatului nr.2, Chitila, jud.Ilfov
Telefon: 0758 471 174
E-mail: bucuresti.chitila@intercars.eu

Filiala Bucuresti-Jilava

Adresa: Sos.Giurgiului nr.27, comuna Jilava, jud.Ilfov
Telefon: 0314 379 772
Comenzi: 0756 123 150
E-mail: bucuresti.jilava@intercars.eu


Filiala Buzau

Adresa: Sos. Spatarului nr. 15
Telefon: 0733 961 663
E-mail: buzau@intercars.eu

Filiala Calarasi

Adresa: Str. Oborului nr. 3
Telefon: 0730 081 976
0730 081 975
E-mail: calarasi@intercars.eu

Filiala Cluj Napoca - Sediul Central

Adresa: Str. Campul Painii 3-5
Telefon: 0364/404 328
Fax: 0364/404 330
E-mail: office@intercars.eu

Filiala Cluj Napoca (Marasti)

Adresa: Str. Piata 1 Mai, nr. 4-5
Telefon: 0752/169311 / 0756/044024 / 0756/044029
E-mail: cluj@intercars.eu

Filiala Dej

Adresa: Str.1 Mai nr.101B; 405200
Telefon: 0758/240 979
E-mail: dej@intercars.eu

Filiala Constanta

Adresa: Str. Industriala nr.6 - (incinta Logistic Park)
Telefon: 0341/463 579
0341/463 580
0374/066 429
E-mail: constanta@intercars.eu

Filiala Craiova

Adresa: Str. Serban Voda nr. 29; 200691
Telefon: 0351/431 600
Fax: 0351/431 601
E-mail: craiova@intercars.eu

Filiala Craiova-Romanesti

Adresa: Str. Raului, nr. 399, Romanesti
Telefon: 0351/431 600
E-mail: craiova@intercars.eu

Filiala Deva

Adresa: Str. Santuhalm nr.69E; 330004
Telefon: 0254/210 013
0757 289.888
0757 289.889
Fax: 0254/210 012
E-mail: deva@intercars.eu

Filiala Petrosani

Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, F.N.
Telefon: 0751 271 300
E-mail: petrosani@intercars.eu

Filiala Drobeta Turnu Severin

Adresa: Calea Tg. Jiului, nr. 40A
Telefon: 0756 016 278
0756 016 279
0756 016 281
E-mail: drobeta@intercars.eu

Filiala Resita

Adresa: Calea Timisoarei, nr 34A
Telefon: 0746/293382
E-mail: resita@intercars.eu

Filiala Focsani

Adresa: B-dul Brailei nr. 131 (In incinta Galmopan)
Telefon: 0337 401 721
0337 401 722
E-mail: focsani@intercars.eu

Filiala - Galati

Adresa: Str.Cetatianu Ioan nr.7, hala 10
Telefon: 0336401727 / 0336401728
E-mail: galati@intercars.eu

Filiala - Tecuci

Adresa: Str. Gheorghe Patrascu, nr 23A
Telefon: 0336/887 129
Mobil: 0759/012 688
E-mail: tecuci@intercars.eu

Filiala Giurgiu

Adresa: Str. Orientului, nr 5, Sat Remus
Telefon: 0751/288 376
E-mail: giurgiu@intercars.eu

Filiala Iasi

Adresa: Str.Rampei nr.9A; 700443
Telefon: 0374/089 930
0757 060 090
E-mail: iasi@intercars.eu

Filiala Odorheiul Secuiesc

Adresa: Str. Nicolae Balcescu FN
Telefon: 0741 145 624
E-mail: odorheiu.secuiesc@intercars.eu

Filiala Miercurea Ciuc

Adresa: Str. Zorilor, Nr. 117
Telefon: 0749 476 379
E-mail: miercurea.ciuc@intercars.eu

Filiala Onesti

Adresa: Str.Avantului nr.1
Telefon: 0746 163 388
0746 163 389
E-mail: onesti@intercars.eu

Filiala Oradea

Adresa: Str. Dambovitei nr.29; 410586
Telefon: 0359/466 701
0749/208 338
Fax: 0359/426 595
E-mail: oradea@intercars.eu

Filiala Oradea 2

Adresa: Str. Uzinelor, Nr. 80, 410605, Oradea, jud. Bihor
Telefon: 0359 170 758/209
E-mail: oradea2@intercars.eu

Filiala Piatra Neamt

Adresa: Str. General Nicolae Dascalescu nr. 357
Telefon: 0746 163 391
E-mail: piatra.neamt@intercars.eu

Filiala Campulung

Adresa: Str. General Iosif Teodorescu, nr 2A1, parter
Telefon: 0756/132 279
E-mail: campulung@intercars.eu

Filiala Pitesti

Adresa: Str. Depozitelor nr. 12; 110078
Telefon: 0374919050
0746298670
E-mail: pitesti@intercars.eu

Filiala Ploiesti

Adresa: str. Strandului nr.2; 100189
Telefon: Operare Comenzi:0735 400 002;0735 400 006
Comenzi camioane:0735 400 008
E-mail: ploiesti@intercars.eu


Filiala Ramnicu Valcea

Adresa: Str. Timis Nr. 2 (Incinta Comchim), 240630, Rm. Valcea
Telefon: 0759 042 032
E-mail: rmvalcea@intercars.eu

Filiala Satu Mare

Adresa: Str. Luceafarului nr.27; 440108
Telefon: 0361/881 200
Fax: 0361/881 206
E-mail: satu.mare@intercars.eu

Filiala Sfantu Gheorghe

Adresa: Str. Lt. Pais David, F.N., Sfantu Gheorghe
Telefon: 0741/145 546; 0749/ 280302
E-mail: sfantu.gheorghe@intercars.eu

Filiala Sibiu

Adresa: Str. Stefan cel Mare nr 195 550316
Telefon: 0369/422794
0369/422 795
0371/129400
Fax: 0369/422795
E-mail: sibiu@intercars.eu

Filiala Medias

Adresa: Str. Garii, Nr. 10, Jud. Sibiu
Telefon: 0369/808 534
E-mail: medias@intercars.eu

Filiala Sighetul Marmatiei

Adresa: Str. Dragos Voda 173A
Telefon: 0362 802 936
0741 785 552
E-mail: sighetul.marmatiei@intercars.eu

Filiala Slatina

Adresa: Str. Cireasov, 33A
Telefon: 0751 181 733
E-mail: slatina@intercars.eu

Filiala Ialomnita

Nu exista filiale.

Filiala Suceava

Adresa: Str. Universitatii nr. 1C 727377 Moara Nica
Telefon: 0230 237 841
0230 237 956
0748 284 902
E-mail: suceava@intercars.eu

Filiala Targoviste

Adresa: Calea Ialomitei, nr. 194
Telefon: 0371 135 536
0726 110 133
E-mail: targoviste@intercars.eu

Filiala Targu Jiu

Adresa: Str. Islaz Nr. 17:210107
Telefon: 0351 431 600
0746629362
0752963306
Fax: 0351 431 601
E-mail: targujiu@intercars.eu

Filiala Targu Mures

Adresa: Str. Budiului nr.68; 540390
Telefon: 0365/882 820
0365/886 220
0743 434 433
0771 393 600
E-mail: targumures@intercars.eu

Filiala Reghin

Adresa: Str. Foisor, Nr. 18, Reghin
Telefon: 0365/882 823
0365/882 824
Mobil: 0743 434 433
E-mail: reghin@intercars.ro

Filiala Targu Secuiesc

Adresa: Str. Bem Joszef FN; 525400
Telefon: 0747 935 820
E-mail: targu.secuiesc@intercars.eu

Filiala Timisoara

Adresa: Str. S.Vidrighin nr.5; 300471
Telefon: 0356/453 944
0757/ 289 886
Fax: 0356/453 945
E-mail: timisoara@intercars.eu

Filiala Tulcea

Adresa: Str. Viticulturii nr. 2,820115,Tulcea
Telefon: 0744 693 662
E-mail: tulcea@intercars.eu

Filiala Turda

Adresa: Str. Petru Rares, nr 18;401133
Telefon: 0740 762 484
E-mail: turda@intercars.eu

Filiala Vaslui

Adresa: Str. Fabricii, nr. 4, Vaslui
Telefon: 0374 015 877
0743 559 390
E-mail: vaslui@intercars.eu

Filiala Zalau

Adresa: str. Mihai Viteazu nr.117B; 450066
Telefon: 0360 401 834
0360 401 835
0755 045 243
E-mail: zalau@intercars.eu


Shopping cart:
(0) produse

CLICK AICI
CAMPANII